Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
16.05 11:40 - Опять сауна горит...(с)
Автор: belkana Категория: Лайфстайл   
Прочетен: 983 Коментари: 5 Гласове:
6

Последна промяна: 16.05 11:46

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
 Президентът Тръмп, в САЩ: Всичко китайско - в кошчето, не го носете на борда на Aeroforce One.

   Непосредствено преди качване на самолета американските служители събраха всички прес акредитации, телефони с включени пламъци и значки на делегации, раздадени от китайската страна, и ги хвърлиха в кошчето.

   Кореспондент на Daily Mail, отразяващ посещението от Белия дом, стана свидетел на това.

  „Не взеха нищо китайско на борда.“

   Това не е шега. Китай е върхът на кибершпионажа и дори един бадж може да съдържа бъг. Ето защо правителството на САЩ направи това, което направи.

   Това е реалността на отношенията между САЩ и Китай.

(с)


image

*

  Не спирам да се удивлявам на Службата за дълбоко сондиране: наистина ли? Как биха могли да изберат това некомпетентно нищожество измежду толкова много чекисти да стане президент на Русия? Путин е наистина некомпетентен като разузнавач. Със сигурност са имали толкова много брилянтни хора там, щом са могли да вербуват канцлера Шрьодер, президента Тръмп и дори вашия смирен слуга (въпреки че по това време не бях държавен глава, а директор на държавно стопанство, което само подчертава далновидността на руското Гестапо)?

  Толкова много брилянтни хора, с глава и рамене над Алън Дълес или Дж. Едгар Хувър - Филип Бобков, Евгений Питовранов. И въпреки това, те объркаха селекцията толкова лошо.

  Кое е най-важното качество на един разузнавач? Да не се обърква, стриктно следвайки историята си. Тоест, да не обърква показанията, да избягва дори най-малкото подозрително противоречие.

  А какво да кажем за Волдемар? Това е просто катастрофа! Гледах телевизия отново и видях репортаж за това как Путин предлага на агента си Шрьодер да действа като преговарящ от името на Европейския съюз, ако такива преговори се планират в бъдеще.
  Вмъкнаха стар запис в този репортаж, където Путин разказва как веднъж се е парил със Шрьодер в баня и банята се е запалила!
   Изглежда - какво толкова необичайно има в това? Вероятно понякога се случва - банята се е запалила...
  Да кажем... Така да бъде. Но има и друга история за пожар в баня, когато Волдемар се е парил там. Четох за това в забранената вече книга на Олег Блоцки. И това беше преди Шрьодер, през 1996 г.

  ПУТИН: „Къщата беше тухлена, но отвътре беше облицована с дърво. В този ден бях на вилата със съпругата и децата си; наскоро се бяхме нанесли. Марина Енталцева, моята секретарка, дойде на гости със съпруга си и дъщеря си. Отидохме на сауната, точно в къщата, на първия етаж. Парихме се, плувахме в реката и се върнахме в стаята за релакс. И изведнъж чух пукащ звук. После дим – и изведнъж гръм! Извиках с командващ глас на всички да избягат от къщата. Сауната гореше.“

  А-а-а – сауната отново гори... Какво, по дяволите? 
    И какво се случи след това?
    И той не изхвърли Шрьодер от сауната – той го остави да си довърши бирата.
    Парите си имат цена, особено когато си едновременно служител в офис, бандит и заместник на Собчак по икономическите отношения.
  И така, оказва се, че Волдемар е също толкова пожароопасен, колкото и онази баба на Илф и Петров на мецанина, която не вярваше в електричеството и използваше керосинова печка, тъй като сауните му редовно се запалват.
  В същото време Волдемар е хитър задник, като гражданина Гигиенишвили от същата книга, който запали пожар, за да събере застраховка. Съвременен Нерон. Изглежда Русия има незавидна съдба... Той ще я изгори и няма да има пари да построи нова.


    @solnzepodobny

  *



Тагове:   путинотръмп,


Гласувай:
6



1. breaker007 - така е, тъп е като задник и унищожава Русия...
16.05 14:12
... и затова западните демпеераси и лгбейтаци искат да я спасят от него, като го изхвърлят от мястото му :DDDDDDDDDDD

това е логика, достойна за трикратна нобелова награда (сарказъм, за по-недосетливите)
цитирай
2. belkana - За Русия не знам - зависи какво се разбира под това обозначение - територия или друго
16.05 16:35
breaker007 написа:
... и затова западните демпеераси и лгбейтаци искат да я спасят от него, като го изхвърлят от мястото му :DDDDDDDDDDD

това е логика, достойна за трикратна нобелова награда (сарказъм, за по-недосетливите)


но руския етнос със сигурност започва да изчезва. И с тях и православието и славянството ....Слава на Ахмат :)
цитирай
3. breaker007 - че си югоизточен българоезичен комшу е несъмнено...
16.05 17:10
... съдейки по нескритата ти радост, но не бързай да делиш кожата на (не)убитата мечка, доста интересни екземпляри преди теб я делиха, съдбата им е известна.

Слава Богу, има руски мъже още, като Константин Малофеев.

Иначе, за нечий интелект и способността му за абстрактно-логическо мислене ще се въздържа да коментирам, той се коментира сам предостатъчно :DDDDDDDDDDD
цитирай
4. belkana - Ама и ти не разбираш много от сарказъм и се хващаш, сякаш
16.05 19:02
breaker007 написа:
... съдейки по нескритата ти радост, но не бързай да делиш кожата на (не)убитата мечка, доста интересни екземпляри преди теб я делиха, съдбата им е известна.

Слава Богу, има руски мъже още, като Константин Малофеев.

Иначе, за нечий интелект и способността му за абстрактно-логическо мислене ще се въздържа да коментирам, той се коментира сам предостатъчно :DDDDDDDDDDD


само путинофилите сте българи :)

вокруг одни враги :)))
цитирай
5. breaker007 - разбира се, "българите" като теб безпогрешно се познавате по това...
16.05 19:16
... не криете отношението си към Светото Православие.

И умеете само да лепите етикети :DDDDDDDDDDDDD

колкото до абстрактно-логическото мислене... туй яде ли се, пие ли се?!? :DDDDDDDDD
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: belkana
Категория: Други
Прочетен: 1045591
Постинги: 1030
Коментари: 3062
Гласове: 2647
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930