Постинг
16.05 11:40 -
Опять сауна горит...(с)
Автор: belkana
Категория: Лайфстайл
Прочетен: 983 Коментари: 5 Гласове:
Последна промяна: 16.05 11:46
Прочетен: 983 Коментари: 5 Гласове:
6
Последна промяна: 16.05 11:46
Президентът Тръмп, в САЩ: Всичко китайско - в кошчето, не го носете на борда на Aeroforce One.
Непосредствено преди качване на самолета американските служители събраха всички прес акредитации, телефони с включени пламъци и значки на делегации, раздадени от китайската страна, и ги хвърлиха в кошчето.
Кореспондент на Daily Mail, отразяващ посещението от Белия дом, стана свидетел на това.
„Не взеха нищо китайско на борда.“
Това не е шега. Китай е върхът на кибершпионажа и дори един бадж може да съдържа бъг. Ето защо правителството на САЩ направи това, което направи.
Това е реалността на отношенията между САЩ и Китай.
(с)

*
Не спирам да се удивлявам на Службата за дълбоко сондиране: наистина ли? Как биха могли да изберат това некомпетентно нищожество измежду толкова много чекисти да стане президент на Русия? Путин е наистина некомпетентен като разузнавач. Със сигурност са имали толкова много брилянтни хора там, щом са могли да вербуват канцлера Шрьодер, президента Тръмп и дори вашия смирен слуга (въпреки че по това време не бях държавен глава, а директор на държавно стопанство, което само подчертава далновидността на руското Гестапо)?
Толкова много брилянтни хора, с глава и рамене над Алън Дълес или Дж. Едгар Хувър - Филип Бобков, Евгений Питовранов. И въпреки това, те объркаха селекцията толкова лошо.
Кое е най-важното качество на един разузнавач? Да не се обърква, стриктно следвайки историята си. Тоест, да не обърква показанията, да избягва дори най-малкото подозрително противоречие.
А какво да кажем за Волдемар? Това е просто катастрофа! Гледах телевизия отново и видях репортаж за това как Путин предлага на агента си Шрьодер да действа като преговарящ от името на Европейския съюз, ако такива преговори се планират в бъдеще.
Вмъкнаха стар запис в този репортаж, където Путин разказва как веднъж се е парил със Шрьодер в баня и банята се е запалила!
Изглежда - какво толкова необичайно има в това? Вероятно понякога се случва - банята се е запалила...
Да кажем... Така да бъде. Но има и друга история за пожар в баня, когато Волдемар се е парил там. Четох за това в забранената вече книга на Олег Блоцки. И това беше преди Шрьодер, през 1996 г.
ПУТИН: „Къщата беше тухлена, но отвътре беше облицована с дърво. В този ден бях на вилата със съпругата и децата си; наскоро се бяхме нанесли. Марина Енталцева, моята секретарка, дойде на гости със съпруга си и дъщеря си. Отидохме на сауната, точно в къщата, на първия етаж. Парихме се, плувахме в реката и се върнахме в стаята за релакс. И изведнъж чух пукащ звук. После дим – и изведнъж гръм! Извиках с командващ глас на всички да избягат от къщата. Сауната гореше.“
А-а-а – сауната отново гори... Какво, по дяволите?
И какво се случи след това?
И той не изхвърли Шрьодер от сауната – той го остави да си довърши бирата.
Парите си имат цена, особено когато си едновременно служител в офис, бандит и заместник на Собчак по икономическите отношения.
И така, оказва се, че Волдемар е също толкова пожароопасен, колкото и онази баба на Илф и Петров на мецанина, която не вярваше в електричеството и използваше керосинова печка, тъй като сауните му редовно се запалват.
В същото време Волдемар е хитър задник, като гражданина Гигиенишвили от същата книга, който запали пожар, за да събере застраховка. Съвременен Нерон. Изглежда Русия има незавидна съдба... Той ще я изгори и няма да има пари да построи нова.
@solnzepodobny
*
Непосредствено преди качване на самолета американските служители събраха всички прес акредитации, телефони с включени пламъци и значки на делегации, раздадени от китайската страна, и ги хвърлиха в кошчето.
Кореспондент на Daily Mail, отразяващ посещението от Белия дом, стана свидетел на това.
„Не взеха нищо китайско на борда.“
Това не е шега. Китай е върхът на кибершпионажа и дори един бадж може да съдържа бъг. Ето защо правителството на САЩ направи това, което направи.
Това е реалността на отношенията между САЩ и Китай.
(с)

*
Не спирам да се удивлявам на Службата за дълбоко сондиране: наистина ли? Как биха могли да изберат това некомпетентно нищожество измежду толкова много чекисти да стане президент на Русия? Путин е наистина некомпетентен като разузнавач. Със сигурност са имали толкова много брилянтни хора там, щом са могли да вербуват канцлера Шрьодер, президента Тръмп и дори вашия смирен слуга (въпреки че по това време не бях държавен глава, а директор на държавно стопанство, което само подчертава далновидността на руското Гестапо)?
Толкова много брилянтни хора, с глава и рамене над Алън Дълес или Дж. Едгар Хувър - Филип Бобков, Евгений Питовранов. И въпреки това, те объркаха селекцията толкова лошо.
Кое е най-важното качество на един разузнавач? Да не се обърква, стриктно следвайки историята си. Тоест, да не обърква показанията, да избягва дори най-малкото подозрително противоречие.
А какво да кажем за Волдемар? Това е просто катастрофа! Гледах телевизия отново и видях репортаж за това как Путин предлага на агента си Шрьодер да действа като преговарящ от името на Европейския съюз, ако такива преговори се планират в бъдеще.
Вмъкнаха стар запис в този репортаж, където Путин разказва как веднъж се е парил със Шрьодер в баня и банята се е запалила!
Изглежда - какво толкова необичайно има в това? Вероятно понякога се случва - банята се е запалила...
Да кажем... Така да бъде. Но има и друга история за пожар в баня, когато Волдемар се е парил там. Четох за това в забранената вече книга на Олег Блоцки. И това беше преди Шрьодер, през 1996 г.
ПУТИН: „Къщата беше тухлена, но отвътре беше облицована с дърво. В този ден бях на вилата със съпругата и децата си; наскоро се бяхме нанесли. Марина Енталцева, моята секретарка, дойде на гости със съпруга си и дъщеря си. Отидохме на сауната, точно в къщата, на първия етаж. Парихме се, плувахме в реката и се върнахме в стаята за релакс. И изведнъж чух пукащ звук. После дим – и изведнъж гръм! Извиках с командващ глас на всички да избягат от къщата. Сауната гореше.“
А-а-а – сауната отново гори... Какво, по дяволите?
И какво се случи след това?
И той не изхвърли Шрьодер от сауната – той го остави да си довърши бирата.
Парите си имат цена, особено когато си едновременно служител в офис, бандит и заместник на Собчак по икономическите отношения.
И така, оказва се, че Волдемар е също толкова пожароопасен, колкото и онази баба на Илф и Петров на мецанина, която не вярваше в електричеството и използваше керосинова печка, тъй като сауните му редовно се запалват.
В същото време Волдемар е хитър задник, като гражданина Гигиенишвили от същата книга, който запали пожар, за да събере застраховка. Съвременен Нерон. Изглежда Русия има незавидна съдба... Той ще я изгори и няма да има пари да построи нова.
@solnzepodobny
*
Следващ постинг
Предишен постинг
... и затова западните демпеераси и лгбейтаци искат да я спасят от него, като го изхвърлят от мястото му :DDDDDDDDDDD
това е логика, достойна за трикратна нобелова награда (сарказъм, за по-недосетливите)
цитирайтова е логика, достойна за трикратна нобелова награда (сарказъм, за по-недосетливите)
2.
belkana -
За Русия не знам - зависи какво се разбира под това обозначение - територия или друго
16.05 16:35
16.05 16:35
breaker007 написа:
... и затова западните демпеераси и лгбейтаци искат да я спасят от него, като го изхвърлят от мястото му :DDDDDDDDDDD
това е логика, достойна за трикратна нобелова награда (сарказъм, за по-недосетливите)
това е логика, достойна за трикратна нобелова награда (сарказъм, за по-недосетливите)
но руския етнос със сигурност започва да изчезва. И с тях и православието и славянството ....Слава на Ахмат :)
... съдейки по нескритата ти радост, но не бързай да делиш кожата на (не)убитата мечка, доста интересни екземпляри преди теб я делиха, съдбата им е известна.
Слава Богу, има руски мъже още, като Константин Малофеев.
Иначе, за нечий интелект и способността му за абстрактно-логическо мислене ще се въздържа да коментирам, той се коментира сам предостатъчно :DDDDDDDDDDD
цитирайСлава Богу, има руски мъже още, като Константин Малофеев.
Иначе, за нечий интелект и способността му за абстрактно-логическо мислене ще се въздържа да коментирам, той се коментира сам предостатъчно :DDDDDDDDDDD
breaker007 написа:
... съдейки по нескритата ти радост, но не бързай да делиш кожата на (не)убитата мечка, доста интересни екземпляри преди теб я делиха, съдбата им е известна.
Слава Богу, има руски мъже още, като Константин Малофеев.
Иначе, за нечий интелект и способността му за абстрактно-логическо мислене ще се въздържа да коментирам, той се коментира сам предостатъчно :DDDDDDDDDDD
Слава Богу, има руски мъже още, като Константин Малофеев.
Иначе, за нечий интелект и способността му за абстрактно-логическо мислене ще се въздържа да коментирам, той се коментира сам предостатъчно :DDDDDDDDDDD
само путинофилите сте българи :)
вокруг одни враги :)))
... не криете отношението си към Светото Православие.
И умеете само да лепите етикети :DDDDDDDDDDDDD
колкото до абстрактно-логическото мислене... туй яде ли се, пие ли се?!? :DDDDDDDDD
цитирайИ умеете само да лепите етикети :DDDDDDDDDDDDD
колкото до абстрактно-логическото мислене... туй яде ли се, пие ли се?!? :DDDDDDDDD
Търсене
